Юлія Городчаніна: Що буде із опаленням у 109-му мікрорайоні Полтави?
Сьогодні, 16 вересня 2021 року, відбулося виїзне засідання комісії ЖКГ на котельню, яка має опалювати 109 мікрорайон Полтави.
В ній взяли участь депутати Полтавської міськради від «Європейської Солідарності» Юлія Городчаніна та Олександр Івахов та депутатка обласної ради Наталія Гранчак.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/16/242008041_3071584206397541_5880431059025458929_n.jpg)
Депутатка Юлія Городчаніна озвучила головні проблеми з якими довелося зіштовхнутися на підприємстві ПТМЗ:
1. Де ще таке може бути, що депутатів з керівництвом управління ЖКГ годину не пускали на підприємство, яке на 51% комунальне, поки не викликали поліцію та директора?
2. У рамках наради учасники комісії дали доручення керівнику управління ЖКГ невідкладно розглянути звернення директора «Полтаватепло», щодо виділення необхідної суми коштів, для забезпечення його роботи та надати 5 тисячам людей опалення. А також підготувати необхідні документи на наступну сесію, яка відбудеться 24 вересня.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/16/242038437_3071584296397532_3185288083390723461_n-1.jpg)
Проте, за словами Юлії Городчаніної лишається багато питань, попри те, що мережі до котельні відновлені:
Чому директор підприємства раніше не звертався за наданням коштів для покриття боргів та закупку необхідного обладнання, адже було очевидно, що без додаткових коштів ситуація матиме наслідок, який ми бачимо сьогодні?
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/16/d705c3af2e5e4e4b9ade3f316a4316dd.jpg)
Чому Виконком не переглядав тариф, до економічно обґрунтованого із січня місяця, щоб не допустити виникнення цих боргів. Мова йде про більше ніж 9 млн гривень! Правда таки 2 млн. з яких – це борги населення.
Хто понесе відповідальність за цю бездіяльність та службову халатність?!
Очевидно, що зараз треба будь-якою ціною не допустити Алчевськ і невідкладно виділити гроші, але аудиторська перевірка має обов'язково пройти!