Різдвяні канікули в Карпатах
Різдвяні канікули учні Dance Family Spirit провели в мальовничих Карпатах.
Для нашої танцювальної родини відсвяткувати Різдво в Карпатах стало вже доброю традицією. Цього року ми провели незабутні канікули в мальовничому селі Шешори Івано-Франківської області.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/11/img_20220111_093540_774.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/11/img_20220111_093528_221.jpg)
Протягом всього відпочинку ми отримали безліч незабутніх вражень і емоцій, побували на водоспадах, поспілкувалися зі святим Миколаєм, пройшли серію майстер-класів, розважились на тематичних вечірках, зарядилися міццю Карпат і тепер з новими силами повертаємось в тренувальні зали і чекаємо усіх бажаючих приєднатися до нас. Набір в групи усіх вікових категорій відкритий протягом всього навчального року.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/11/img_20220111_093533_159.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/11/img_20220111_093557_699.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/11/img_20220111_093543_932.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/11/img_20220111_093537_651.jpg)