Чому обслуговування зливової каналізації віддають не комунальникам, а підрядникам?
Думаю, більшість полтавців навіть не уявляють усю катастрофічність стану зливової каналізації і того, чим це для них може обернутися. Причина очевидна – в останні роки для чищення й ремонту мережі міська влада не робила ні-чо-го.
І здавалося, саме тому нас би мала втішати новина про оголошення тендеру на обслуговування зливових мереж. Але ні, не втішає. Адже влада говорила, що цим буде займатися комунальне підприємство, а не підрядник.
Депутати виділяли кошти на придбання відповідної техніки. Її досі немає. Чому? Для того, щоб розвести руками і все віддати приватному підряднику?
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/01/img_2790.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/01/img_2793.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/01/img_2791.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/01/img_2794.jpg)