Вітаю із Днем тренера всіх причетних!
Бажаю перемог, ентузіазму та постійного розвитку. І, звичайно, терпіння у вашій професії, бо не завжди вона є вдячною. Ви мотиватори, вихователі і своїм прикладом показуєте нам, як можна стати кращою версією себе.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/19/357736893_6331053313676224_2724636512680695935_n.jpg)
Принагідно сьогодні за особистий внесок у розвиток українського спорту і фізичного виховання молоді, сумлінну працю, високу професійну майстерність, нагородили тренерів та спортсменів Полтавщини. Дякуємо вам за активну громадянську позицію.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/19/356898499_6331053193676236_4413372219705734958_n-1.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/19/356907338_6331053333676222_28794197472981879_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/19/358080808_6331053210342901_1770536081027144858_n.jpg)