Збори в Опішні
Протягом останнього місяця вже двічі побував в Опішні.
Вперше, коли з друзями відвідав «Слива-Фест». Дуже сподобалось. Гарна атмосфера, цікава культурна програма і чудова гастрономічна. А місцеві крафтові вироби зі сливи, чи на сливі — це щось особливе.
Вдруге, вже разом з інструкторами ГО «Вороскол» та Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, на одноденних військових зборах для старшокласників Опішнянської громади. Не перестаю дивуватись тому ентузіазму, з яким юнаки та дівчата сприймають наші заняття. Їм цікаво, їм весело. Вони готові опановувати навички та з інтересом слухати спогади ветеранів російсько-української війни.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/01/1photo_20211001_143032.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/01/2photo_20211001_143101.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/01/3photo_20211001_143119.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/01/4photo_20211001_143139.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/01/5photo_20211001_143151.jpg)
Дивлячись на це, в котрий раз розумію, що сили, час та інші ресурси витрачаю не даремно. А найкращою оцінкою своєї роботи вважаю запрошення приїхати знову. Звичайно приїдемо!