Тепер і у Великій Багачці
Вчора відпрацювали одноденні військові збори в Великобагачанській громаді.
130 старшокласників, по вже відпрацьованій схемі, працювали з інструкторами ГО «Вороскол» та Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, отримуючи і відточуючи навички поводження зі зброєю, надання домедичної допомоги, стрільби тощо.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/17/2photo_20210917_121337.jpg)
Дуже задоволений тим, що цього разу наш захід не оминули увагою керівники громади. Дякую депутатам обласної ради Олегу Діденку та Оксані Винниченко за допомогу в організації зборів. Такого смачного обіду, як в Великій Багачці, в наших вихованців ще не було.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/17/4photo_20210917_121327.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/17/1photo_20210917_121436.jpg)
Також дякую селищному голові Сергію Горбаню за увагу до зборів. Тим більше, що прямо в полі ми вирішили нагальне питання дообладнання кабінету “Захисник України” у Великобагачанській школі та забезпечення його навчальною зроєю. Такий собі додатковий бонус в справу патріотичного виховання молоді.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/17/3photo_20210917_074239.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/17/5photo_20210917_121323.jpg)
Вчергове радує особлива віддача дітей та їх зацікавленість в процесі, який ми для них налаштували. Це підтримує і підбадьорює, коли є для кого і для чого працювати.
Як то кажуть, далі буде...