Розпочали сезон військово-патріотичних зборів
Вчора, в рамках реалізації заходів «Обласної програми національно-патріотичного виховання учнівської молоді на 2021-2025 роки», відбувся одноденний військово-патріотичний зліт для учнів 11 класів на базі Решетилівського ліцею.
Майже сотня старшокласників Решетилівської громади відточували і опановували навички поводження зі зброєю, домедичної підготовки, метання гранат, розбирання-збирання автомата та пістолета і, як вишенька, стрільба з пневматичної зброї.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/15/photo_20210915_155713.jpg)
Сам зліт проводиться Полтавським обласним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді за підтримки Полтавського обласного військомату. А залучені до проведення ГО «Вороскол» - це інструктори, які пройшли російсько-українську війну.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/15/photo_20210915_155623.jpg)
Найприємніше – це спостерігати, як військова справа заходить дітям. Ці емоції на обличчях, бажання спробувати ще і ще, говорять про задоволення і інтерес, який отримують школярі. І я тепер точно впевнений, що учні не боятимуться тримати зброю в руках і знатимуть, як з нею поводитись. А для когось, можливо, це стане професією в дорослому житті. Адже захищати Україну – це почесний обов’язок і велика відповідальність. Ми розпочали важливу справу, потрібну для розвитку молодого покоління, а ще, занадто потрібну для нашої України.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/15/1photo_20210915_155559.jpg)
Я задоволений, що проведена мною робота по організації, координації, фінансуванню та організації зборів приносить одночасно і користь і задоволення нашим юнакам і дівчатам
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/15/photo_20210915_155653.jpg)
Кременчук, Велика Багачка, Михайлівка, Карлівка, Нові Санжари, Котельва…Чекайте! Ви наступні!