Є новини стосовно заходів в рамках курсу «Захист України»
Продовжую планомірну і кропітку роботу по організації військових зборів для старшокласників
Якщо пам’ятаєте, то весною я поставив собі за ціль значно покращити рівень військово-патріотичного виховання молоді Полтавщини. Першим кроком стало проведення одноденних військових зборів за курсом «Захист України» для старшокласників Новосанжарської громади. Перший раз ми зробили це, практично, на голому ентузіазмі і на мої власні кошти.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/10/2photo20210612130651.jpg)
Потім з’явилась ідея розповсюдити цей досвід на всі громади області. Вдалося прийняти зміни до Обласної програми національно-патріотичного виховання 2021-2025 і виділити кошти на масове проведення подібних заходів. Про все це можна прочитати тут і тут
Розпочався новий навчальний рік і ми розпочинаємо реалізацію програми.
Наступним кроком стало підписано Меморандум про співпрацю між КЗ «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму» та ГО «Вороскол». Навіщо? Тому що саме «Воросколівці» - хлопці та дівчата, які пройшли російсько-українську війну - будуть інструкторами, які проводитимуть практичні заняття під час таких зборів. Їх досвід дозволить дати дітям справжні, бойові вміння та навички.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/10/photo_20210910_105439.jpg)
Принагідно дякую Дмитру Юденку та його бійцям за постійну роботу та підтримку в реалізації військово-патріотичного виховання молоді на теренах області. А керівнику КЗ – Наталії Порубай за активну роботу з дітьми по їх патріотичному вихованню.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/09/10/2photo_20210910_105516.jpg)
Отже, ми готові і вже скоро розпочнемо. Буду інформувати вас про стан справ і надалі.