Щастя - є!
Продовжуючи добру традицію вітань, підкріплених справами, до Дня сухопутних військ України відправив ще одну порцію корисних речей для вояків на сході. Вже 13 грудня 2014 року мої помічники-свободівці вчергове перевезли допомогу нашим військовикам у зону АТО.
Пересувну приймальню було навантажено теплими речами та продуктами. Але основним приємним сюрпризом для військових стали 6 розвантажувальних жилетів та 6 рацій.
На цей раз подарунки українським військовим було передано воякам, що дислокуються у м. Щастя. Один з бійців, яких провідали полтавці, жартував: «Колись ворожка напророчила, що буде мені щастя, так от яке воно!»
Натомість мій брат Олександр Бублик, сільський голова Ковалівки, з ініціативи якого у сільраді заснована для допомоги українській армії «Рада небайдужих», обурюється: «Розбиті дороги не на Луганщині, де танки ходили, а на Харківщині, у Чугуївському районі, зі сторони Купянська. Оце вам і робота опозиційного блоку «Допи». Я теж був у цій поїздці – ми на цих дорогах авто поламали!»
Побратими, приїхавши, поділилися враженнями про подорож на схід. На дорогах зустрічали тягачі з технікою, яку везли на ремонт, підвозили 5 хлопців з ротації та місцевих мешканців. І всі місцеві жалілися на війну. Всі, хто не втратив здорового глузду, давно не хочуть до Росії, а хочуть миру і достатку в Українській державі. І тому ми переможемо! Слава Україні!
P.S. А ще нагадую, що всі жителі полтавської громади, які мають родичів, які служать у зоні АТО або перебувають зараз на ротації, можуть звертатися по допомогу необхідними речами, обмундируванням та обладнанням до моєї громадської приймальні (м. Полтава, вул. Паризької Комуни, 20/1, тел.: 50 88 48). Чим зможемо – допоможемо!