Ну за що вони мене так не люблять?
Фейсбук нагадав, що дев’ять років тому, коли українці вигнали Яника, а пуйло розпочав війну — у резиденції Межигір‘я журналісти знайшли «розстрільні» списки українців режиму Януковича. Чомусь і я з помічниками до них потрапив.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/23/8df883fe50204ec482571df148a13515.jpg)
А рік тому — знайшов себе вже у справжніх розстрільних списках московських окупантів. Якими ворог мав послуговуватися в разі окупації Полтавщини. На щастя — хер вони вгадували.
І отак думаєш — якими ж треба бути нелюдами щоб рахма пертися в чужу хату із бажанням вбити господарів. Ми їм що, в щі нагадили?