Цього затишного зимового дня, день народження святкує Зоя Коваленко
Патріотка України та одна із засновниць «Народного Руху» на Полтавщині.
Скільки знаю пані Зою — пам’ятаю ії закоханою в Україну! Мабуть саме тому її книга «РУХ — це життя», не могла не бути присвяченою В’ячеславу Чорноволу. Разом з ним наша землячка свого часу також була нагороджена орденом Козацький хрест.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/14/51f4398a873545d0a8b66372a9d083e0.jpg)
Пані Зою! Щиро вітаю вас з Днем народження! Зичу міцного здоров’я, родинного затишку і дякую вам за те, що присвячуєте життя нашій країні! Заради таких людей ми наближаємо Перемогу!