Всіх Андріїв з іменинами!
Сьогодні у Андріїв іменини. Вони отримали своє ім’я в честь Андрія Первозванного, який був одним із найближчих учнів Ісуса Христа та напророкував закладення Києва та його величне майбутнє.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/13/e98485e5526d4cb5a9fb1a15cc906889.jpg)
Українські Андрії сьогодні захищають Україну від ворога зі зброєю в руках. Багато Андріїв волонтерять. Ще чимало Андріїв плідно працюють на економіку України – забезпечують свої родини та справно сплачують податки.
Всі Андрії України працюють на нашу Перемогу!
Тож побажаємо їм здоров’я, вдачі та Перемоги над клятими кацапами! Хай буде мир у кожній Андрієвій хаті!