Юріїв день
Боротьба добра зі злом триває з покон віків. І одним з уособлень подолання темної сторони світлою для українців є Святий Юрій. Його знають під різними іменами — Юрій-Змієборець, Святий Георгій, Георгій Переможець.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/09/27f0aec85236426abb185494a8acd2e2.jpg)
Сьогодні, у день Зимового Юрія, вітаю всіх, хто має честь носити ім’я одного з найшанованіших святих у всьому християнстві. А для нас він — ще й покровитель України, воїнів та опікун Пласту.
Дивлячись як Юрій долає змія, пам’ятайте, що боротьба триває — з московією.