Голод — підла зброя підлого ворога
Страшніше за війну з к@ц@п@ми — є лише мир із ними.
У 30-х роках минулого століття Україна вже не воювала з московією, але кількість вбитих з нашої сторони була величезною. Це мільйони наших пращурів, яких к@ц@пи вбили підло, найстрашнішою зброєю — голодом…
Сьогодні, дев’яносто років потому, ми запалюємо свічку пам’яті за невинно убієнних діточок, жінок та чоловіків.
І сьогодні, в годину Великої московсько-української війни, ми, українці, поряд із свічкою пам’яті на вікні тримаємо зброю. Лише зброя в руках згуртованої Нації не допустить повторення тих страшних подій.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/11/26/6deb18a9ecbc41d7a65dc1f65a7be850.jpg)
У цій війні ми приречені на Перемогу.
Ворог не залишив нам іншого вибору.
Ми приймемо лише повну капітуляцію московії!
Ми помстимося за Голодомор - москва впаде!