Нехай росте горобина під мирним небом України
Сьогодні мав честь долучитися до озеленення рідної Полтави. В умовах міського середовища, зі складним ґрунтом, імітували риття «захисних укріплень», які потім чудово підійшли для посадки горобини.
Ми із побратимами по службі гуртечком вчергове довели, що громада і військо —одне ціле. Містяни потужно підтримують нашу військову частину сплаченими податками, за які міська влада вчасно виконує всі наші військові замовлення. А військові, зі своєї сторони, допомогли КП “Декоративні культури» у висадці горобини.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/11/01/0cabd285b33a46ed9b779b55131821ca.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/11/01/e6f3a19461d64954a95e947c367895fb.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/11/01/186df430c6ff48759de192be4232ed78.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/11/01/e668e6d1855d408e80063d7edc4fc8d5.jpg)
Ця акція вчергове доводить, що життя переможе смерть! Попри нічні обстріли нашого міста московською ордою, містяни продовжують озеленювати свій життєвий простір, чим укріплюють віру в Перемогу!