Боронимо Україну — шануємо державні символи
Вчергове поновили державні прапори на в‘їздах у Полтаву та на площі Київського вокзалу. 116 окрема бригада ТрО підтримала мою ініціативу та долучилася до акції.
Завжди вважав — становлення демократичної, правової, держави неможливе без формування поваги громадян до її символіки, а це ще й підняття бойового духу нашим військовим. Адже повага до державних символів є невід’ємною ознакою патріотизму та високої політико-правової культури громадян.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/07/29/5fb04511abe048ef91f667547f824187.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/07/29/815f2f7aa3ff4b6f8597810f0f624f89.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/07/29/d960076189c7484aa6106765a1f5cd0a.jpg)
Традиційно гуртечком цю акцію вдалося зреалізувати за підтримки голови облради Олександра Біленького, що забезпечив не вперше прапорами, які виготовила фабрика ім.Лесі Українки на чолі з керівником Ангеліною Яківною. За надану вишку для заміни прапорів дякую директору приватного підприємства «Євробуденерго» Березі Миколі.
Чудовий сюжет щодо цієї події підготувала журналіст Olga Kozina — ІРТ ПОЛТАВА: https://fb.watch/ezNFywIsgq/