З днем матері!
У другу неділю травня, цьогоріч це 8 число, не забудьте привітати своїх матерів з їх днем. Свято не випадково відзначають саме в травні, адже він вважається місяцем Пречистої Діви Марії — матері Божої.
Тож давайте зробимо так, щоб цього дня очі всіх мам на світі сяяли по-особливому, а найдобріші і найчуйніші серця забилися від щастя трішечки швидше, адже їх вітають найрідніші люди в житті – їхні діти.
Окрема щира подяка та низький уклін матерям Героїв. Підтримаймо їх, бо сьогодні вони у скорботі, адже поклали на вівтар Незалежності нашої України найдорожче, що у них було – долі їхніх дітей.
Бажаю усім матерям, хто із завмирання серця чекає своїх дітей додому із фронту, дочекатися цього щасливого дня!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/05/08/e93a8eaf9719435ba57fce9d86cfea11.jpg)