З днем прикордонника!
У День українського прикордонника бажаю всім захисникам державного кордону України повернутися на своє довоєнне (2014 року) місце дислокації. Повернутися живими та здоровими.
Надалі змінюйте свої позиції лише у східному напрямку. Ну це коли деякі регіони московії попросяться до складу України після повного краху так званої російської федерації!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/04/30/389459bd867c4de997cb0813b93cc5ec.jpg)
Нехай так буде!
Слава українським прикордонникам!
Слава українському війську!
Слава Україні!