Дорогі захисники Української держави! Сьогодні ваше свято — День Збройних Сил України
Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах.
Нині ж солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. А ми, українці, щодня пишаємося вами та захоплюємося вашим героїзмом у боротьбі з нашим ворогом — московією!
В День Збройних Сил України від усієї душі хочу побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/06/264331658_4351237175005260_3841692749964328361_n.jpg)