Вітаю з Днем синів!
Сьогодні українці святкують День синів, а я тішуся, що моє батьківське багатство – це троє козачків, що підростають у нашій родині, радують і забавляють щодня!
Друзі, вітаю всі родини, де є сини, і не важливо дорослі вже вони, юні чи зовсім малі, найкращим подарунком у це свято стане спільне проведення часу, адже діти потребують уваги, яку іноді батькам так складно приділяти достатньою мірою. Так чим же День синів не нагода провести час з родиною?
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/11/22/e476326edb0948168f0a2d5fc23d020b.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/11/22/f1088d04a29945718ed9713bd3ecbcb8.jpg)