Цього дня минає 7 років з дня звільнення Слов’янська та Краматорська від промосковських бандитів
5 липня 2014 року о 13:00 бійцями-розвідниками 2-го батальйону Національної гвардії над міськрадою Слов’янська було встановлено український прапор. Того ж дня передові сили Національної гвардії увійшли і до Краматорська. З цього часу обидва міста були звільнені від московсько-сепарської окупації, під якою перебували впродовж майже трьох місяців.
Я на власні очі бачив ті розбомблені міста та околиці після бойовиків. Не раз бував у цих місцях із гуманітарною допомогою нашим військовим, які там дислокувалися. І досі згадую жителів тих міст та патріотизм, яким дихали їх серця тоді…
Вірю, що більше ніколи ні в Краматорську, ні в Слов’янську не прозвучить заклик до «руського міру», який і досі живою раною кровоточить на окупованій частині Донбасу! І щиро вклоняюся українським воїнам, які вже 8-й рік боряться за ці території і з Божою допомогою наближають сюди мир.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/07/05/dsc_0119.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/07/05/dsc_0116.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/07/05/dsc_0277.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/07/05/dsc_0212.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/07/05/202507754_871706267061528_4700300195670801574_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/07/05/dsc_0235.jpg)