ІІІ. Народовладдя
Програма Бублика
Програма Свободи
Програма полтавців
Ми зустрілися із полтавцями і гуртечком написали проект нашої програми. До програми внесли лише концептуальні речі. Узгоджуємо із Вами, шановні друзі, кожен її розділ. Наш третій розділ: Народовладдя. Запрошуємо до дискусії.
ІІІ. НАРОДОВЛАДДЯ
Ми збережемо самоврядування в старостинських округах (колишні сільські ради), чим надамо громадам можливість самим обрати собі сільських старост. Наразі ЗЕлений виборчий кодекс дозволяє призначати, а не обирати старост.
Ми повернемо самоврядування селищам в місті (Івонченці, Рибці, Червоний Шлях, Яківці та інші), чим надамо громаді селища можливість самим обрати собі селищного голову. А обраному селищному голові надамо реальні повноваження.
Ми гарантуємо системний діалог із громадою: телефоном, соціальними мережами, прямими теле- та радіоефірами, особистим прийомом та особистим прибуттям до місць резонансних подій.
Ми підтримаємо всі місцеві ініціативи!
Підтримаємо будь які форми самоорганізації населення!