Сьогодні провела засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном.
Розглянули єдине, але важливе питання, яке після рішення сесії повністю завершить процес передачі Обласного бюро судово-медичної експертизи з обласної у державну власність.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/02/08/img_20240208_140326_336.jpg)
Цей процес цілком закономірний, особливо в умовах воєнного часу. Важливо, що після передачі буде збережено кадровий потенціал бюро, а сам заклад буде підпорядкований Міністерству охорони здоров'я України.
Дякую колегам за оперативну роботу!