З Днем Державного Прапора, українці та українки!
На прапор України, як і на синє небо та золото пшениці не можна дивитися без гордості та шани. Він потужно майорить на площах, його несуть біля серця бійці і з особливою волею до Перемоги підіймають на змаганнях.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/08/23/1471935449_flag7.jpg)
Сьогодні він несе у собі велич усієї нації. Сильної й нескореної. Могутньої та непереборної.
Ми були, є і будемо! Як і прапор кольору неба і золота пшениці!