Перемога понад усе!
У нас волонтерить вся країна. І саме це допомагає вистояти та не зупинятися. А військовим – впевненіше долати ворога.
Днями отримала подяку від військової частини А7323. Відважні хлопці й дівчата стоять на сторожі кордонів, ми ж – продовжуємо працювати на місці. А слова вдячності від військових лише додають впевненості, що наша допомога стала в нагоді і є важливою.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/13/img_20230313_101407_544.jpg)
Переможемо разом!