Допомога Сім'ям Наших Героїв!
Привезли допомогу у Диканьку і Великі Будища. Ці населені пункти мають свою давню історію. Сьогодні ж їхні жителі, як і багатьох інших сіл і селищ України, виборюють право на майбутню світлу долю рідної держави у боротьбі з ворогом.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/01/23/img_20230123_110433_896.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/01/23/img_20230123_110440_027.jpg)
Разом з волонтерами ГО "Наша справа Полтавщина" передали пакунки з допомогою родинам військових. Також підтримали сім'ї, які виховують дітей з інвалідністю. У наборах, які отримали, були найнеобхідніші речі: засоби гігієни, білизна, продукти харчування довготривалого зберігання. Поспілкувалися про те, що хвилює, про віру у Перемогу і в наші ЗСУ.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/01/23/img_20230123_110437_420.jpg)
Така допомога стала можливою завдяки нашій співпраці з партнерами: Президентом Глобальної місії з розширення прав і можливостей Global Empowerment Mission Майклом Каппоні та ГО "Фонд "Якість життя".
Робота триває. Як і життя. Попри війну і намагання ворогів нас зламати.