Відправили допомогу для найменших жителів Новосанжарської громади
Напередодні Нового року ГО "Наша справа Полтавщина" передала підгузки, суміші, засоби гігієни, пюре в Новосанжарську громаду. У місцевому хабі все це розподілять і передадуть малюкам і їхнім батькам.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/22/img_20221222_094440_086.jpg)
"Попри війну життя продовжується і наше спільне завдання – підтримати родини з дітлахами, які так часто мають безсонні ночі через загрози ракетних ударів. Ми розуміємо, наскільки великими є потреби в сімей. Тому передали ці пакунки зі сподіваннями, що вони допоможуть полегшити фінансове навантаження в родинах, де зростають малюки", – зазначила лідерка громадського об'єднання Лариса Босенко.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/22/img_20221222_094437_048.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/22/img_20221222_094458_129.jpg)
Щиро вдячні за надану допомогу партнерам: Президенту Глобальної місії з розширення прав і можливостей Global Empowerment Mission Майклу Каппоні та ГО "Фонд "Якість життя".
Разом ми вистоїмо і переможемо!