Майже 300 дітей відвідало виставу у Карлівському міському будинку культури!
Напередодні одного з найочікуваніших свят організували показ лялькової вистави для дітей Карлівської територіальної громади. Це була спільна ініціатива ГО "Наша справа Полтавщина" та Карлівської міської ради.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/21/img_20221218_182737_263.jpg)
Під час вистави, яку відвідали майже 300 дітлахів, кожен маленький глядач отримав солодощі. Ще на трьох, які взяли участь у лотереї, чекали призи – м'які іграшки.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/21/img_20221218_183011_676-1.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/21/img_20221218_182743_813.jpg)
Ми хочемо, аби війна не відібрала миті радості у наших дітей і віру в диво. Бо лише так зможемо виховати покоління розумних, добрих і по-справжньому щасливих українців!
Це свято – одне з найулюбленіших серед дітей. Навіть під час війни важливо, аби наше юне покоління продовжувало вірити в диво й отримувало такі необхідні для зростання позитивні емоції.