Лідерка ГО “Наша справа Полтавщина” Лариса Босенко відвідала Карлівську громаду
Разом з колегами з ГО “Наша справа Полтавщина” побувала у с. Попівка. Це досить велике село Карлівської громади, яке тимчасово стало для людей, які тікали від війни, другою домівкою.
Під час зустрічі роздали пакунки з гуманітарною допомогою. У них − продукти харчування, ковдри, засоби гігієни, білизна. Ну і, звісно, поговорили про те, що турбує найбільше.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/20/img_20221220_095821_328.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/20/img_20221220_095837_874.jpg)
Щиро вдячні нашим партнерам: Президенту Глобальної місії з розширення прав і можливостей Global Empowerment Mission Майклу Каппоні та ГО "Фонд "Якість життя" за надану допомогу.
Разом ми можемо підтримати якомога більшу кількість людей. Тому така допомога особливо цінна й важлива!