Ортопедичні матраци для родин, які постраждали від війни
Моя колега, лідерка ГО "Наша справа Полтавщина" Лариса Босенко продовжує поїздки громадами. Цього разу родинам, які рятувалися від війни і нині проживають у Лубенській громаді, передали ортопедичні матраци.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/20/img_20230720_135657_444.jpg)
Запит саме на таку допомогу був величезний, адже на місцях родини забезпечували ліжками й диванами, які були у вжитку. Нові ж матраци з функцією "меморі" можна покласти як окремо на підлогу, так і на ліжко.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/20/img_20230720_135643_842.jpg)
Щиро вдячні нашому партнерові – Президенту Глобальної місії з розширення прав і можливостей Global Empowerment Mission Майклу Каппоні та Дистрибуції матраців Malouf в Україні (Malouf mattress distribution in Ukraine) за надану допомогу. Ми сильні, коли єднаємося!