Питання тарифу на тепло у місті Кременчук
Сьогодні долучився до обговорення питання тарифів на теплову енергію у Кременчуці.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/06/img_20230206_171927_566.jpg)
В обласній раді створена робоча група, до якої увійшли депутати обласної ради й Кременчуцької міської ради, спеціалісти обласних комунальних підприємств, юристи.
Мета – напрацювати рішення, які б задовольнили жителів лівобережної частини Кременчука, яких нині обслуговує "Полтаватеплоенерго", та не призвели б до зростання збитків підприємства.
Пошук дієвого механізму триває.