Моя колега, лідерка ГО "Наша справа Полтавщина" Лариса Босенко продовжує поїздки громадами області.
Мета таких поїздок завжди подвійна. Перша – роздати гуманітарну допомогу, друга – це спілкування, якого так потребують люди, яких безпосередньо торкнулася війна.
Цього разу 100 пакунків з гуманітарною допомогою отримали родини військовослужбовців та внутрішньо переміщені особи. Люди дякували за допомогу й увагу до своїх проблем. Їм важливо розуміти, що у цей складний час вони не наодинці.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/08/img_20221205_125335_370.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/08/img_20221205_125334_744.jpg)
Щиро вдячні нашим партнерам: Президенту Глобальної місії з розширення прав і можливостей Global Empowerment Mission Майклу Каппоні, ГО "Фонд "Якість життя", фонду "Українці за кордоном" за гуманітарну допомогу та підтримку.