Продовжуємо забезпечувати ВПО на Полтавщині гуманітарною допомогою
Сьогодні представники Наша справа Полтавщина на чолі з лідеркою громадського об'єднання, депутатом Полтавської обласної ради Лариса Босенко привезли гуманітарну допомогу в Чутове.
У кожному пакеті – постільна білизна, ковдри та різні антисептики. Вони будуть розподілені між внутрішньо переміщеними людьми.
Така допомога стала можливою завдяки Президенту Глобальної місії з розширення прав і можливостей Global Empowerment Mission Майклу Каппоні Michael Capponi та ГО "Фонд "Якість життя".