Виносимо питання допомоги ВПО на Полтавщині на міжнародний рівень
Перша вантажівка гуманітарної допомоги від Глобальної місії з розширення прав і можливостей Global Empowerment Mission (GEM) надійшла до громад Полтавщини. Надалі така підтримка матиме постійну основу.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/06/27/79d153db9b2d48f6b956f60aec75da9c-1.jpg)
Разом із депутаткою Полтавської облради, лідеркою ГО “Наша справа Полтавщина” Ларисою Босенко та ГО "Фонд "Якість життя" організували приїзд на Полтавщину міжнародної місії, що допомагає людям, постраждалим від війни.
У п'ятницю, 24 червня, ми мали зустріч із представниками Глобальної місії з розширення прав і можливостей Global Empowerment Mission (GEM) штат Флорида, США, Президента Глобальної місії з розширення прав і можливостей GEM Майкла Каппоні, ГО "Фонд "Якість життя" та головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/06/27/36c8b9f0c69e40e1a6a6ef811b11216d1024x768.jpg)
Ми скомунікували з представниками Місії та проговорили важливість підтримки Полтавщини, яка прийняла близько 250 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Саме стільки людей із інших регіонів знайшли прихисток у нашій області. Представники Місії вперше за час війни прибули до нас, в Україну та на Полтавщину, саме на наше запрошення. Вони побачили на власні очі ситуацію в громадах, дізналися реальні потреби.
У рамках візиту на Полтавщину ми разом з представниками міжнародних організацій та ГО "Фонд "Якість життя" завітали до Ланнівської громади. Поспілкувалися з місцевими жителями та людьми, які через війну були вимушені переїхати до громади. Також – роздали гуманітарний вантаж і дізналися реальні потреби, щоб у майбутньому надати цільову допомогу.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/06/27/dc7fc4f417e748faba75452d37d4cea1.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/06/27/fa3196982a4b447fbacf01662d826bd0.jpg)
Наразі ми домовилися про підготовку до підписання Меморандуму про співпрацю. Це зробить наше співробітництво ще продуктивнішим і дасть можливість ще ефективніше надавати допомогу нашим громадам.
Разом наближаємо нашу спільну перемогу!