Дорогі соціальні працівники! Прийміть найщиріші вітання!
7 листопада - День працівника соціальної сфери
Щорічно в першу неділю листопада Україна відзначає День соціального працівника.
Професійне свято соціальних працівників було засновано в 1999 році указом президента Леоніда Кучми.
Це свято стосується майже 150 тисяч професіоналів, які працюють у соціальних службах.
У цей день хочеться привітати працівників Пенсійного фонду, служб зайнятості та страхування, Міністерства праці та інших установ, які піклуються про найбільш вразливі категорії населення: літніх людей, ветеранів, сиріт, безробітних і людей з інвалідністю.
Бажаю працівникам соціальної сфери добробуту, розуміння, підтримки близьких та колег, здоров’я і дякую, що ви всі дбаєте про людей та рятуєте їх життя. Успіхів у праці на благо людей, впевненості у завтрашньому дні! У Вашій непростій роботі потрібен особливий склад характеру, добре серце, витримка, вміння любити людей, розуміти їх і прагнення допомогти їм. Усього цього я Вам бажаю!
Команда «Батьківщини» буде робити все можливе, щоб забезпечити соціальних працівників усім необхідним для покращення власного життя та життя людей, яким Ви допомагаєте щодня.