Розмір тексту

Українець став головним мультимедалістом Паралімпіади-2020!

Це неймовірно!

Максим Крипак став головним мультимедалістом Паралімпіади-2020.

Плавець Максим Крипак здобув на Паралімпіаді-2020 п'ять золотих, одну срібну та одну бронзову медалі та став найтитулованішим атлетом Ігор у Токіо. Пишаємось!

Кількість медалей Крипака також дозволила йому стати найуспішнішим паралімпійцем України в історії. Крипак завоював у Токіо сім нагород. Це рекордна кількість для цієї
Паралімпіади не лише у плаванні, а й загалом серед усіх видів спорту.  Загалом Крипак тепер має 15 медалей Паралімпіад і з них – десять золотих.

У Токіо Крипак мав можливість боротися за медалі одразу в семи дисциплінах класу S10 і в усіх він піднімався на п'єдестал. Неймовірний результат! Вітаємо! Ти наша гордість! Наш герой! Справжній Чемпіон!

В передостанній змагальний день. Українські спортсмени завоювали ще три срібла і одну бронзу. Молодці! Так тримати!

Медалі завоювали Марина Мажула (веслування), Ігор Цвєтов (легка атлетика), Оксана Ботурчук (легка атлетика) і Василь Ковальчук (кульова стрільба).

Всього Україна має 98 медалей (24 золотих, 47 срібних і 27 бронзових) і 6-е місце загального заліку та п’яте місце за кількістю медалей. Дякуємо нашим спортсменам, їх батькам та тренерами.