Розмір тексту

Дякуємо полтавцям за перемоги! Так тримати!

Полтавщина пишається земляками, що здобули медалі на Паралімпійських іграх!

Сьогодні Єгор Дементьєв став другим в шосейній гонці на 32 км. Велогонщик з Полтавщини здобув срібло.

Напередодні Євген Богодайко став першим на дистанції 100 метрів брасом. Його час – 1:20,13 хв. Пишаємось! Дякуємо за золото Полтавщини!

Вітаємо полтавського плавця Олексія Вірченко, шо у класі S13 здобув срібну медаль.

Срібну медаль здобув плавець Денис Остапченко з Полтави. Він подолав у плаванні на спині дистанцію у 50 метрів.

Вітання для полтавського тенісиста Івана Май який став бронзовим призером змагань з настільного тенісу в класі 9

Полтавський плавець Юрій Божинський взяв участь у чоловічій естафеті 4×100 м вільним стилем. Юрій змагався в команді з Денисом Дубровим, Андрієм Трусовим та Максимом Кріпаком. Українські спортсмени фінішували третіми і стали бронзовими призерами Паралімпіади у Токіо. Вітаю українську команду та нашого земляка Юрія Божинського.