Віктор Бажан: "З нагоди Дня Святого Миколая привітали неповнолітніх в установі виконання покарань!"
З нагоди Дня Святого Миколая, в державній установі «Полтавська установа виконання покарань (№23)» привітали неповнолітніх із наступаючими святами.
День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найулюбленіших свят не тільки для дітей, а й для дорослих. В цей день кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. На нього чекають мільйони дітей і дорослих в усьому світі, адже окрім подарунків він приносить радість, надію та любов.
Традиційно вранці цього дня діти знаходять під подушками подарунки. Пора зимових свят по-своєму чарівна як для дорослих, так і для малих. І розпочинається вона саме у День Святого Миколая, коли діти чекають здійснення своїх мрій та вірять у казку.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/20/264766348_1102086683954014_8256427454071865908_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/20/61bfb0085d2dd.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/20/265527198_251924210365430_2909953668449932992_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/20/266371379_494730538570276_2266744199062497957_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/20/267870023_639234887441415_5874145947915073380_n.jpg)
Тож і неповнолітні, які знаходяться в установі виконання покарань як ніхто, потребують тепла та турботи, і наше завдання – всіляко підтримати, вселити їм надію на краще та світле майбутнє.
Це так чудово – робити дітей щасливими! У дорослих є така можливість – подарувати дітям свято, згадка про яке може залишитися приємними добрими спогадами. Адже пам’ятні моменти дитинства є одними із найяскравіших та незабутніх за все життя!
На завершення зустрічі неповнолітнім передали подарунки та поБАЖАли здоров'я і вірити в те, що можна все подолати і з підтримкою, яку їм надають, впевнено крокувати до нового життя і з новими мріями.