Віктор Бажан: «Об’єднуємо зусилля для здійснення БАЖАНь!»
Завжди радий зустрічати колег та просто чудових людей!
Сьогодні до Полтавського художнього музею Віктора Васильовича Бажана завітала заступниця директора Полтавського літературно-меморіального музею імені Івана Котляревського - Голубнича Марина, засновник Дискусійного клубу Полтави - Золотухін Олександр, мій наставник, учитель музики - Юшко Сергій Богданович та гості з міста Києва.
Від музейної експозиції відвідувачі були в захваті, адже вони мали унікальну можливість познайомитися з творчістю П.М. Горобця, побачити старовинну шафу з вражаючими збірками раритетних книг. За дверцятами шафи - Енциклопедію Брокгауза і Ефрона, а також рідкісний Шостий том з творами Олександра Пушкіна.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/5cb977a77df14485a536739227710c7f.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/8ca23d7cf1b249a78ea963e628dd21f5.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/d0ac34065fb342cc96ff0bbc7dbfbf62.jpg)
В окремій залі — українські ікони в оригінальних окладах. На стінах мебльованих кімнат — багато старовинних картин та унікальних фарфорових статуеток.
Особлива гордість музею — вироби німецької фабрики Мейсен із відповідними клеймами майстрів.
Але сьогодні на наших дорогих відвідувачів чекала ще одна несподіванка. Після екскурсії ми музикували на старовинному роялі, на якому грав у тодішні часи видатний письменник та публіцист В.Г. Короленко зі своїми друзями. Адже кожен з нас БАЖАє поринути до вишуканого світу грації і краси, зануритися в казку, в чарівний світ музики.
З минулих часів музичні інструменти були постійними супутниками повсякденного життя народу. Колись у музиці й музичних інструментах вбачали роль оберегів. Люди вірили, що музика захищає від зурочення та хвороб.
Тож і ми сподіваємося, що сьогоднішня зустріч пішла нашим любим гостям на користь та вони отримали для себе нову та цікаву інформацію!