Розклад матчів і трансляцій ЄВРО-2012
Як виявилося відстежити повний розклад трансляцій матчів ЄВРО-2012 не така вже легка справа. Причиною тому є те, що трансляції матчів відбуватимуться на трьох телевізійних каналах «Перший національний», «ТРК Україна» і «Футбол», а ряд сайтів дає розклад за різними часовими поясами. Зауважу, що перші два канали транслюватимуть не всі матчі. Тільки завдяки каналу «Футбол» громадяни України зможуть не пропустити жодного матчу.
На сайті каналу «Футбол» можна побачити повний розклад трансляцій ЄВРО-2012. Натиснувши на таблицю, її можна побачити у збільшеному вигляді.
Для тих, хто не має можливості дивитися турнір по каналу футбол, хочу дати розклад трансляцій матчу на всіх вищезгаданих телевізійних каналах (інформація підготовлена сайтом «Левый берег»):
1-й тур
Матч 1: Варшава, 8 червня, 19:00. Польща - Греція (Перший, Футбол)
Матч 2: Вроцлав, 8 червня, 21:45. Росія - Чехія (Україна, Футбол)
Матч 3: Харків, 9 червня, 19:00. Нідерланди - Данія (Перший, Футбол)
Матч 4: Львів, 9 червня, 21:45. Німеччина - Португалія (Україна, Футбол)
Матч 5: Ґданськ, 10 червня, 19:00. Іспанія - Італія (Перший, Футбол)
Матч 6: Познань, 10 червня, 21:45. Ірландія - Хорватія (Україна, Футбол)
Матч 7: Донецьк, 11 червня, 19:00. Франція - Англія (Перший, Футбол)
Матч 8: Київ, 11 червня, 21:45. Україна - Швеція (Україна, Футбол)
2-й тур
Матч 9: Вроцлав, 12 червня, 19:00. Греція - Чехія (Перший, Футбол)
Матч 10: Варшава, 12 червня, 21:45. Польща - Росія (Україна, Футбол)
Матч 11: Львів, 13 червня, 19:00. Данія - Португалія (Перший, Футбол)
Матч 12: Харків, 13 червня, 21:45. Нідерланди - Німеччина (Україна, Футбол)
Матч 13: Познань, 14 червня, 19:00. Італія - Хорватія (Перший, Футбол)
Матч 14: Ґданськ, 14 червня, 21:45. Іспанія - Ірландія (Україна, Футбол)
Матч 15: Київ, 15 червня, 21:45. Швеція - Англія (Україна, Футбол)
Матч 16: Донецьк, 15 червня, 19:00. Україна - Франція (Перший, Футбол)
3-й тур
Матч 17: Вроцлав, 16 червня, 21:45. Чехія - Польща (Перший, Футбол)
Матч 18: Варшава, 16 червня, 21:45. Греція - Росія (Україна, Футбол)
Матч 19: Харків, 17 червня, 21:45. Португалія - Нідерланди (Перший, Футбол)
Матч 20: Львів, 17 червня, 21:45. Данія - Німеччина (Україна, Футбол)
Матч 21: Ґданськ, 18 червня, 21:45. Хорватія - Іспанія (Перший, Футбол)
Матч 22: Познань, 18 червня, 21:45. Італія - Ірландія (Україна, Футбол)
Матч 23: Донецьк, 19 червня, 21:45. Англія - Україна (Україна, Футбол)
Матч 24: Київ, 19 червня, 21:45. Швеція - Франція (Перший, Футбол)
Чвертьфінали
Матч 25: Варшава, 21 червня, 21:45. Переможець групи А - 2-ге місце групи В (Україна, Футбол)
Матч 26: Ґданськ, 22 червня, 21:45. Переможець групи В - 2-ге місце групи А (Перший, Футбол)
Матч 27: Донецьк, 23 червня, 21:45. Переможець групи С - 2-ге місце групи D (Україна, Футбол)
Матч 28: Київ, 24 червня, 21:45. Переможець групи D - 2-ге місце групи C (Перший, Футбол)
Півфінали
Матч 29: Донецьк, 27 червня, 21:45. Переможець матчу 25 - Переможець матчу 27 (Україна, Футбол)
Матч 30: Варшава, 28 червня, 21:45. Переможець матчу 26 - Переможець матчу 28 (Перший, Футбол)
Фінал
Матч 31: Київ, 1 липня, 21:45. Переможець матчу 29 - Переможець матчу 30 (Перший, Україна, Футбол)